TIP TRADING s.r.o. je moderní dynamická společnost s dlouholetou praxí a zkušenostmi v zahraničním obchodě s papírem. Nabízí Vám kompletní servis v oblasti dodávek papíru, papírenských výrobků a potravinářských fólií.
 

   

 

Společnost TIP TRADING zahájila svou činnost na podzim roku 1998 a od té doby se dynamickým způsobem úspěšně rozvíjí. Její specializace na export papíru a papírenských výrobků je dána i složením zaměstnanců – většina z nich má za sebou mnohaletou praxi v papírenském průmyslu. Společnost se zaměřuje na prodej papírenské produkce velkých papírenských výrobců, a to zejména na trhy západní Evropy a trhy zámořské.

Mezi nejvýznamnější exportní teritoria společnosti patří Jihoafrická republika, Chile, Peru, Velká Británie, Irsko, Německo, Rakousko a Polsko, menší objemy dodávek ale směřují i do Švédska, Norska, Holandska, Keni, Mexika, na ostrov Mauritius a do dalších zemí.

Při této exportní činnosti spolupracujeme prakticky se všemi významnými výrobci papíru v České republice, ale také s papírnami v Polsku, Německu, Estonsku, Itálii a Rusku, přičemž naším nejvzdálenějším dodavatelem je papírna v USA.

Kromě exportní činnosti papír v zahraničí i nakupujeme, a to zejména za účelem našeho vlastního dalšího zpracování – pořezu na archy, potisku a převíjení na malé spotřebitelské roličky.

V roce 2005 naše společnost výrazně rozšířila své aktivity založením dceřiné společnosti TIP PAPER, s.r.o., která se v provozovně v Českých Budějovicích specializuje na výrobu papírových pytlů a další zpracování papíru. S touto aktivitou je rovněž spojena naše těsná spolupráce s estonským výrobcem pytlového papíru Horizon Pulp and Paper, kdy naše společnost funguje jako výhradní prodejce jeho produkce na území ČR.

Stabilní úspěšné postavení naší společnosti na zahraničních trzích je odvozeno zejména od hlavního cíle našeho podnikání, kterým je spokojený zákazník. Jen přes něj vede cesta k úspěchu firmy. My se po této cestě snažíme kráčet dynamickým a profesionálním způsobem, přičemž veliký důraz klademe i na těsné osobní a mezilidské vztahy jak k našim klientům, tak i mezi pracovníky uvnitř naší společnosti navzájem.


ing. Jaroslav Tošner
ředitel společnosti

Copyright © 2002 - 2023 Tip Trading spol. s r.o.